На Бъдни вечер в Омуртаг ще има вода. Има обещание от ръководството на "ВиК" – Търговище водоподаването към жителите на Омуртаг да бъде пуснато днес. Това бе и едно от исканията на излезлите днес на протест на главния път София – Варна омуртагчани, каза Магдалена Славова – представител на гражданското обединение "Вода за Омуртаг".
В рамките на половин час протестиращите са заявили исканията си за решаване на силно наболелия проблем в дългосрочен план. Съдействие за регулиране на движението са оказвали служители на Районното полицейско управление в Омуртаг.
Снимка: БГНЕС
Тагове:
Разбиха мрежа за клониране на карти за гориво, двама са арестувани у нас ВИДЕО
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Защо все още не сме открили извънземни? Три възможни обяснения
Мъск възражда идеята за антиматерията: Възможно ли е с този двигател да стигнем до звездите?
Какво да наблюдаваме в небето през юли: Еленова луна, Делта Аквариди, редки планетарни съединения
Неочаквано откритие край Стоунхендж променя представите за древния монумент
Турист "бере душа" след падане от триметров зид във Велики Преслав
Тъжна вест! Почина известен български политик
БАБХ констатира огнище на шарка по дребните преживни животни
Националното състезание „Млад спасител“ се проведе във Варна
Безапелационен „Комодор” ликува със злато във ватерпола!
Властта се ангажира с мащабни промени за Природен парк „Витоша“
Новите Maserati GranTurismo, GranCabrio и Grecale
Английската централна банка облекчава правилата за стейбълкойните
Индустриалният изкуствен интелект дава шанс на Европа в AI надпреварата